رویه‌ های بازگرداندن کالا و استرداد وجه

کالاهای سفارش داده شده تحت شرایط زیر قابل استرداد هستند:

اگر کالا هنوز به پست تحویل داده نشده باشد و مشتری در ساعات اولیه پس از خرید خواستار انصراف از خرید شود، مشتری باید به واحد پشتیبانی فروشگاه از طریق شماره واتس اپ 09124490785 اطلاع دهد سپس بعد از اعلام شماره کارت تمام مبلغ حداکثر پس از ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز می‌گردد.
در صورتی که کالا هنوز باز نشده باشد و مشکلاتی در بسته بندی کالا ( باز شدن کالا ) مشاهده نگردد.
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات فنی و ظاهری با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد (وجود مغایرت، باید حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی فروشگاه، از طریق شماره واتس اپ 09124490785 اطلاع داده شود)
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی مشکوک ( قبل از باز نمودن بسته بندی کالا )باید حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، به بخش پشتیبانی فروشگاه از طریق شماره واتس اپ 09124490785 اطلاع داده شود.
اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی در کالا ایجاد شده باشد، آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، به بخش پشتیبانی فروشگاه از طریق شماره واتس اپ 09124490785 اطلاع داده شود.
مرجوع کردن کالا به دلایل سلیقه ای فقط در صورتی اماکن پذیر است که محصول قابل فروش مجدد باشد و در صورتی محصول مستهلک شده باشد فروشگاه می‌تواند در صورت مرجوع وجه را بازگشت ندهد یا خسارت وارد شده را کسر کند.
اگر کالایی متفاوت با کالای سفارش داده شده برای شما ارسال شود هزینه ارسال مرجوع به حساب شما بازگشت داده می‌شود در این صورت لازم است رسید پست را برای ما ارسال کنید اما اگر مرجوع کردن بنا به سلیقه مشتری می‌باشد کلیه هزینه های ارسال کالا بر عهده مشتری بوده و مبلغ کالا پس از کسر کلیه هزینه های ارسال و بسته بندی به حساب مشتری واریز می‌گردد.
مبالغ اجناس مرجوعی به حساب مشتری حداکثر ۲۴ ساعت کاری پس از رسیدن مرسوله به دست فروشگاه واریز می‌گردد.
در صورت انصراف از خرید چگونه کالای خریداری شده را پس بفرستم ؟

اگر کالا را در 7 روز گذشته خریده اید (تاریخ تحویل سفارش) و هنوز آن را باز نکرده اید می توانید با شماره 09124490785 تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت استرداد کالا را با کارشناسان ما انجام دهید. کالا باید به دقت به همراه فاکتور و کلیه اقلام دریافت شده از جمله هدایا، بسته بندی و با پست پیشتاز یا تیپاکس به آدرس جی ام ا یدک فرستاده شود. (برای دریافت آدرس دقیق و کد پستی زوم بازار، از طریق شماره واتس اپ 09124490785 تماس حاصل نمایید)
کارشناسان ما بعد از دریافت کالا و حداکثر ظرف 24 ساعت با شما تماس می گیرند و پس از اطمینان از سالم بودن کالا و مخدوش نبودن بسته بندی هماهنگی لازم جهت استرداد وجه خرید را انجام می دهند. به صورت میانگین فرآیند پرداخت ۲۴ ساعت کاری زمان خواهد برد.
در چه شرایطی امکان استرداد کالا وجود ندارد ؟

در صورتیکه بیشتر از ۷ روز از خرید شما (تاریخ تحویل سفارش) گذشته باشد.
بسته بندی کالا باز و یا مخدوش شده باشد.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با همکاران ما جداً، خودداری کنید.

** در صورت لغو سفارش، مبلغ پرداختی به حساب بانکی متعلق به صاحب کارت ملی عودت داده خواهد شد**

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من